Cbox Mesajları Hakkında

2008-05-27 23:30:00

Değerli Blogcu Arkadaşlarım ve ziyaretime gelenler...

Üç gündür blog sayfalarımı kapatmıştım. Ancak pireye kızıp yorgan yaktığımı düşünerek, ve de asla yılmayarak blogumu tekrar yayına sokuyorum. Birçok blogcu arkadaşımda; gelen kırıcı yorumlardan ve cbox 'a bırakılan isimsiz, kimliksiz  çirkin eleştirilerden nasibini aldı bunu biliyorum. kimi blogunu bırakmadı, hiç aldırmadı, kimi de ciddi anlamda bloguna son verdi. Kızdım, sinirlendim bende kapattım. Bloglarımızda "yorum yaz" yerlerini boşuna koymamışlar.Dünya önündeyiz. Bakın online sayaçlarınıza, dünyanın bir ucundan bile giriyorlar. Tabiki bu blogları kurarken eleştiriye açığız. Edebiyle, terbiyesiyle kelimeler seçilerek yorumlar bırakılmalı. Ben blogumda çoğunlukla alıntı yaparak yayın yapıyorum. Bunu da paşa paşa yazmışım başsayfaya. Ayrıca profilimde de bu blogu kurarken ne yapmak istediğimi açık açık söylemişim. Kimsenin resmini fotoğrafını alıpta benimmiş gibi ne üstüne adımı yazıyorum, nede aldığım kaynağın neresi olduğunu yazmayı boşveriyorum.

Şimdi Cbox'uma gelen "Hazıra konmak ve yayınlamak ne kolay değilmi" diyen kişi ye sesleniyorum. Mutlaka geliyordur sayfama.

Çok amiyane bir söz olacak ama şunu söylemek istiyorum ,Herşeyin bir raconu var kardeşim kimsen. Adam gibi gel. İsmini yaz. Adresini yaz. Eleştirini yap. Başım üstüne. Böylesi daha şık olur bence.

 

    

117
0
0
Yorum Yaz