YİNE BİR TALİHSİZLİK DAHA ARKADAŞLAR (GOOGLE SİTES HAKKINDA)

2009-07-02 19:04:00
DAHA ÖNCEKİ  488 ADET YAYINIM İÇİN ARŞİVİME BAKINIZ.

Türkiye'den Google Sites sayfasına girmeye çalışan kullanıcılar, "Denizli 2. Sulh Ceza Mahkemesi'nin 24/06/2009 tarih ve 2009/392 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (sites.google.com) hakkında verdiği karar Telekominikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır." mesajıyla karşılaşıyor.  

Uyarlama yaptığım şablonların kodlarını Google Sites sayfamda yayınlıyordum.Şablonların kodlarını alamama gibi bir sorunla karşılaşan arkadaşlarım bana birçok mesaj yazmışlar.   Durum üzerine araştırma yaptığımda  bu konu hakkında birçok yazının yazıldığını gördüm. Ve birçok arkadaşımda benim gibi  Google Sites den yararlandığı için mahdur oldular.

Google sites in kapatılması hakkında değişik ve çeşitli yorumlar bulunuyor.  Yani denizli mahkemesinin yeniden alacağı bir kararla eğer site açılmazsa  yapmış olduğum bütün şablonların kodları gidecek arkadaşlar. Yine hüsrana uğradım açıkçası. hem kendi emeklerime üzüldüm ,hemde sizler için üzüldüm. sanırım şablon yapmayı ve blogu bırakmakla isabet etmişim...

30
0
0
Yorum Yaz